Įgykite pranašumą


Nusprendę samdyti darbuotojus iš Rytų, pasitikėkite ekspertais. Ilgametės patirties ir plataus partnerių tinklo dėka efektyviai atrenkame kandidatus, rūpinamės jų buvimo ir darbo Lietuvoje legalizavimu bei suteikiame reikiamą pagalbą kiekviename bendradarbiavimo etape.

 


Kontaktai

DON_0161

Darbuotojai iš Rytų

Siūlome pagalbą įvairios kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimo klausimais. Tai puiki galimybė užpildyti darbuotojų trūkumą. Mes įdarbinsime ir padėsime jums sukurti tobulą komandą! Mūsų darbuotojai iš Ukrainos jau laukia įsidarbinimo.
Bendradarbiavimas

Pasiūlymas


RBK Group


 


Pagalbiniai darbuotojai

Pagalbiniai darbuotojai atlieka pagrindinį vaidmenį daugelyje pramonės šakų, o jų darbas yra nepaprastai svarbus įvairių ekonomikos sektorių funkcionavimui.


Kontaktai

 


Kvalifikuoti darbuotojai


Kvalifikuoti darbuotojai, turintys specialių žinių ir įgūdžių, būtini daugelyje sričių. Tokie darbuotojai komandoje pagerina darbo lygį ir didina veiklos efektyvumą.

Kontaktai


Gamybos darbuotojai

Gamybos darbuotojai tai pagrindiniai gamybos komandų nariai, o jų darbas tiesiogiai veikia gamybos kokybę ir efektyvumą.


Kontaktai

 


Statybų darbuotojai

Nedarbiname statybų darbuotojų!
Ieškote darbuotojų?

Susisiekite su mumis


Mūsų pasiūlymas skirtas Lietuvos įmonėms, ypatingai jų personalo skyriams. Mus domina bendradarbiavimas su vidutinėmis ir didelėmis įmonėmis, kuriose dirba ne mažiau kaip 30 žmonių. Ką galime pasiūlyti?


+370 (632) 80 444

Ieškote nuolatinių ar sezoninių darbuotojų? Turite darbo pasiūlymų atvykusiems iš Ukrainos ar kitų Rytų valstybių? Laikino įdarbinimo agentūra padės juos surasti ir įdarbinti!

 

Užpildykite kontaktinę formą arba paskambinkite!


Esame visada jūsų paslaugoms!

    Vardas

    Telefono numeris

    Kontaktinis asmuo

    Žinutė