RBK Group

Darbuotojų nuoma (outsourcing)


Kuriate ar plečiate veiklą? Išbandykite darbuotojų nuomą (outsourcing)! Tai sprendimas, kurio dėka, kaip verslininkas, galite susitelkti ties įmonės valdymu, o ne nerimauti dėl darbuotojų trūkumo.

Tokio tipo paslaugą rasite mūsų laikinojo įdarbinimo agentūroje. Siūlome samdyti darbuotojus iš kitų įmonių tam tikram laikui. Visapusiškai užtikriname jums reikalingu specialistų įdarbinimą, kurio dėka sutaupysite laiko ir pinigų.

 


Rytų darbininkai

Kas yra darbuotojų nuoma (outsourcing)?


Tai reiškia tam tikru įmonės pareigų perdavimą kitai įmonei – šiuo atveju tai yra mūsų agentūra.

Su darbuotoju, kuris pereina į kitą įmonę, sutartis nėra nutraukiama ar atnaujinama. Agentūra tai tik formalus darbdavys, deleguojantis savo darbuotojus į kliento įmonę.

Kas liečia teisinius aspektus, primename, kad darbuotojų nuoma, t. y. jų delegavimas atlikti tam tikras užduotis kitoje įmonėje, reikalauja:

 • iš anksto informuoti darbuotojus apie planuojamus pokyčius,

 • susitarti su jais dėl perkvalifikavimo padarinių ir darbo sąlygų kitoje įmonėje.

Pradėdamas dirbti outsourcing’o salygomis darbuotojas turi teisę atsisakyti keisti įdarbinimo sąlygas ir išeiti iš darbo naujoje įmonėje.

Darbuotojų nuoma – kada verta ja naudotis?

  Kada verta pasinaudoti darbuotojų nuoma? Apsvarstykite, kiek paprastai sugaištate laiko ir energijos rinkdami savo komandą. Dalies pareigų perkėlimas kitai įmonei leidžia sutrumpinti naujų žmonių paieškos procesą. Užduočių patikėjimas agentūrai, kuri specializuojasi darbuotojų samdymu iš įvairių pramonės šakų, gali būti puikus sprendimas daugeliui įmonių – atsižvelgiant į jų poreikius.

  Mūsų klientams patogu ir tai, kad outsourging’o įmonė, t.y. mūsų agentūra, moka socialinio draudimo įmokas už darbuotojus ir reguliuoja jų mokestines prievoles.


  full-shot-man-logistic-center

  Laikinasis įdarbinimas ar darbuotojų nuoma?

  Skirtumas tarp laikinojo įdarbinimo ir darbuotojų nuomos tai galimybė kontroliuoti, kaip vykdomas patikėtų pareigų vykdymas.

  Naudodamiesi darbuotojų nuoma negalite patikrinti, ar užduotys atliekamos teisingai. Kita vertus, laikinai įdarbindami jūs visada galite kontroliuoti, ką ir kaip daro darbuotojai.

  Pateikite formą


  Mūsų ekspertas jums paskambins per 5 minutes!

   Vardas

   Telefono numeris

   Kontaktinis asmuo

   Žinutė


   Ką jums siūlome?

   Siūlome visapusišką pagalbą samdant laikinus darbuotojus. Mes dirbame su:

   • darbuotojų atranka ir įdarbinimu;

   • personalo ir darbo užmokesčio dokumentacijos administravimu;

   • darbuotojų asmeninių bylų saugojimu;

   • sutarčių su darbuotojais sudarymu ir visomis teisinėmis paslaugomis;

   • Sodros ir VMI įmokomis;

   • deleguoto darbuotojo pavadavimu jam laikinai nesant darbo vietoje;

   • bendradarbiavimu su pareigūnais, kontroliuojančiais užsieniečių įdarbinimo teisėtumą ir laikymąsi;

   • personalo apgyvendinimu ir jų priežiūra.

    
    

   Susisiekite su mumis!

   Kreipkitės į mūsų ekspertus ir jie suteiks jums išsamią informaciją apie darbuotojų nuomos (outsourcing) paslaugą. Įsitikinkite, ar tai jums tinkamas sprendimas.

   Visą atrankos, įdarbinimo ir formalumų, susijusių su darbuotojų perdavimu, tvarkymo procesą sumažiname iki vienos sąskaitos faktūros, išrašytos mėnesio pabaigoje.